X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه( 25 آبان 95 )انتخابی جام جهانی 2018 گلها و خلاصه بازی دو تیم

سه‌شنبه 25 آبان 1395 ساعت 18:25

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه( 25 آبان 95 )انتخابی جام جهانی 2018 گلها و خلاصه بازی دو تیم

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,

خلاصه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,فیلم گلهای بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,ترکیب ایران و سوریه 25 آبان 95,پیش بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,پخش زنده بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبانایران و سوریه ,خلاصه بازی, ایران,سوریه, فوتبال,جام جهانی 2018 روسیه,نتیجه بازی ایران و سوریه ,ویدیو گلهای ایران به سوریه,فیلم خلاصه بازی ایران و سوریه,گلهای بازی ایران و سوریه,بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و سوریه 25 آبان 95 : انتخابی جام جهانی 2018

سه‌شنبه 1395/07/25 ساعت: 16:00 / پخش زنده بازی ایران و سوریه: از شبکه سه

پیش بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 :

در شرایطی که پیش از این هم بیشتر محافل خبری عرب زبان از ترکیب تدافعی ایمن حکیم مقابل ایران صحبت کرده بودند اما حالا شبکه های اجتماعی منتسب به فدراسیون فوتبال سوریه خبر از چیدمان 1-3-2-4 این مربی برای مقابله با صدرنشین گروه A مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا خبر داده و مدعی شدند این تیم بیشتر به فکر زیاد گل نخوردن است تا گل زدن!

در آخرین تحلیل ها از ترکیب سوریه بسیاری از کارشناسان این کشور مدعی شدند ایمن حکیم تنها با یک مهاجم مرکزی به نام عمر خریبین تیمش را به میدان می فرستد و در مقابل با قراردادن بیش از 7 مهره تدافعی در ترکیب دنبال کسب امتیاز از ایران در شهر سرمبان است تا همچنان شانس صعود را برای خود و شاگردانش حفظ کند چون شکست در بازی امروز وضعیت سوریه در جدول را به هم خواهد ریخت.

ترکیب سوریه برای دیدار با ایران:

سوریه: ابراهیم عالمه، احمد الصالح، عمرو میدانی، علاء الشبلی، مؤید عجان، خالد المبیض، تامر الحاج محمد، المواس، عمرو جنیات، عمر خریبین وسنحاریب ملکی.

ترکیب تیم ملی برای بازی سوریه:

 ایران با ترکیب سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری‌فرد، مهدی طارمی، رامین رضائیان،سعید عزت‌الهی، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش مقابل حریف صف آرایی خواهد کرد.

نتایج بازیهای قبلی ایران و سوریه

سوریه: ازبکستان یک-سوریه صفر، سوریه صفر-کره‌جنوبی صفر، چین صفر-سوریه یک، قطر یک-سوریه صفر.

ایران: ایران۲-قطر صفر، چین صفر-ایران صفر. ازبکستان صفر- ایران یک.ایران یک –کره‌جنوبی صفر.

جایگاه ایران و سوریه در جدول:

سوریه با ۴ امتیاز از ۴ بازی چهارم

ایران با ۱۰ امتیاز از ۴ بازی اول

در جدول گروه پس از ایران، ازبکستان با ۹ امتیاز دوم است و کره‌جنوبی با ۷ امتیاز در رده سوم قرار دارد. پس از سوریه قطر ۳ امتیازی است و چین تنها یک امتیاز دارد.

آمار ویژه بازی ایران و سوریه

* این بازی بیست و چهارمین ملاقات دو تیم است. ایران در ۲۳ بازی قبل خود با سوریه تنها یک بار باخته که به ۳۳ سال قبل برمی گردد. ۱۳ بار این تیم را برده و ۹ بار مسابقات دو تیم مساوی شده است. اینجا می توانید مطلبی درباره تقابل‌های ایران-سوریه بخوانید.

*سوریه در راه جام جهانی چندین بار ایران را متوقف کرده است که آخرین بار آن به انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ برمی گردد.

*آخرین ملاقات دو تیم در سال ۱۳۸۷ بود که ایران در مسابقات غرب آسیا دو بر صفر سوریه را برد.

*کارلوس کی‌روش تا به حال مقابل سوریه قرار نگرفته است.

*ایران تا به حال در این مسابقات گل نخورده است.

داور بازی ایران و سوریه: علی صباح از عراق

خلاصه بازی ایران و سوریه: 

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز
 
در شرایطی که بازی با برتری مطلق ایران پیش می رفت، در نهایت شاگردان کی روش در زمین نامساعد و شرایط غیر استاندارد استادیوم تانکو عبدالرحمان نتوانستند توپ را از دروازه بان نه چندان جوانمرد سوریه عبور دهند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.
 
اخطارهای بازی ایران و سوریه:
 
علا الشبلی(45) از سوریه
شرح بازی ایران و سوریه: 
گِل بازی 45 دقیقه ای دو تیم نتیجه ای جز تساوی بدون گل نداشت. شرایط بد زمین با توجه به بارندگی شدید باعث شده بود تا بازیکنان از انجام آسان ترین کارهای تاکتیکی هم ناکام بمانند و در کنترل توپ و گردش آن با مشکل مواجه شوند.
هر دو تیم بیشتر دل به اتفاقات داشتند و در نهایت ایران با استفاده از تکنیک عبور توپ توسط دژآگه و سرعت طارمی و انصاریفرد  و همچنین جهانبخش امیدوار به نزدیک شدن به دروازه سوریه بودند و بازیکنان سوریه نیز چشم به توپ های بلند داشتند تا با استفاده از ضربات ایستگاهی دروازه سوشا مکانی را باز کنند. در نهایت نیمه اول بدون اتفاق خاص و موقعیت خطرناکی به پایان رسید. 
 
دقایق حساس بازی ایران و سوریه:
  
دقیقه 1: شرایط بد زمین با توجه به بارندگی کاملا روی دوندگی بازیکنان تاثیرگذار نشان می دهد و بازیکنان در همین ثانیه های ابتدایی با لیز خوردن و عدم کنترل مناسب توپ این مساله را به نمایش گذاشتند.
 
دقیقه 3: اشکان دژآگه در سمت چپ محوطه جریمه توپ را برای مهدی طارمی مهیا کرد که ضربه این بازیکن با توجه به خیس بودن زمین با شرایط سختی توسط دروازه بان سوریه دفع شد.
 
دقیقه 13: روی یک ضربه ایستگاهی مهاجم سوری از خروج نامطمئن سوشا مکانی نتوانست استفاده کند و توپش را با ضربه سر به بیرون فرستاد.
 
دقیقه 30: اشتباه بازیکنان ایران یک کرنر را نصیب سوریه کرد که مهاجمان این تیم نتوانستند از آن سود ببرند.
 
دقیقه 34: حرکت کریم انصاریفرد به سمت دروازه سوریه با دخالت مدافع سوری همراه شد که در ادامه او با سماجت توپ را از آن خود کرد اما ضربه نهایی را نتوانست به خوبی سمت دروازه حریف بزند و توپ در اختیار دروازه بان قرار گرفت.
 
دقیقه 37: روی شلوغی درون محوطه جریمه بازیکنان ایران می توانستند دروازه سوریه را با تهدید همراه کنند که ضربه نهایی به خوبی نواخته نشد.
 
دقیقه 52: در یک ضدحمله عمر الخریبین صاحب فرصت شد که ضربه اش از پشت محوطه جریمه با اختلاف به بیرون رفت.
 
دقیقه 54: ارسال بلند از سوی رامین رضاییان پشت محوطه جریمه نصیب مهدی طارمی شد که این بازیکن بعد از کنترل توپ، ضربه را به سمت دروازه نواخت که با اختلاف به بیرون رفت.
 
دقیقه 76: ضربه ایستگاهی خطرناک برای سوریه از پشت محوطه جریمه ایران با برخورد توپ به زمین در نزدیکی سوشا مکانی با اختلاف کم به بیرون رفت تا خطر از روی دروازه ایران دور شود.
 
دقیقه 77: ارسال خطرناک از سوی علیرضا جهانبخش با دفع توپ از زیر تیرک به یک کرنر برای تیم ملی ایران تبدیل شد.
 
دقیقه 80: پرتاب اوت بلند توسط وحید امیری با برش مناسب از سوی انصاریفرد همراه شد که توپ در آستانه استفاده حمله وران ایران توسط آلما، دروازه بان سوری دفع شد.
 
دقیقه 86: بهترین فرصت گلزنی برای تیم ملی ایران روی ارسال میلاد محمدی روی تیر دوم و ضربه سر جهانبخش با اختلاف کم به بیرون رفت. 
 
نتیجه بازی: ایران 0  سوریه 0 

==================

دانلود فیلم خلاصه بازی ایران و سوریه 25 ابان 95 انتخابی جام جهانی 2018

لینک دانلود           لینک کمکی      

==================

منبع:نود/ورزش سه/ 

  

 

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 انتخابی جام ... - ...

atrinmusic.ir/2016/11/نتیجه-بازی-امروز-ایران-سوریه-25-آبان-95/
 
۲ ساعت پیش - نتیجه بازی امروز ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ گلها و ... نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز ... *آخرین ملاقات دو تیم در سال ۱۳۸۷ بود که ایران در مسابقات غرب آسیا دو بر صفر سوریه را برد.

نتیجه بازی ایران و سوریه امروز 25 آبان 95 | دانلود فیلم خلاصه ...

khabobidar.blog.ir/.../25/نتیجه-بازی-ایران-و-سوریه-امروز-25-آبان-95-دا...
 
۳ ساعت پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه امروز 25 آبان 95 | دانلود فیلم خلاصه و گل ها,نتیجه ... دانلود گل هایبازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی 2018 ( بزودی ) .... گفتنی است دیدار دو تیم سوریه و ایران از ساعت 15:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد. ..... بازی های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه را ناامید کننده شروع کرد و با نتیجه دو بر ...

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(25 آبان 95) انتخابی جام جهانی ...

otaghekhabar.blogsky.com/.../25/.../نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه-25...
 
صفحه شما با دستگاه همراه سازگار نیست.
۳ ساعت پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵نتیجه بازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ + دانلود خلاصه و گلها ...دو تیم کره‌جنوبی و ازبکستان فردا باهم ...

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 انتخابی جام جهانی ...

divaar.rozblog.com/.../25/.../نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه-25-آبان-9...
 
۳ ساعت پیش - نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و سوریه 25 آبان 95 : انتخابی جام جهانی 2018 ... ۱۳ بار این تیم را برده و ۹ بار مسابقات دو تیم مساوی شده است. ... بازی امروز ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 مقدماتیجام جهانی 2018 خلاصه و گلها .

نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | مقدماتی جام جهانی 2018 ...

faradl.com/2016/11/15/نتیجه-بازی-ایران-و-سوریه-25-آبان-95/
 
۱۱ ساعت پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ + دانلود خلاصه و گلهانتیجه بازی ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵نتیجه بازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ + دانلود خلاصه و گلها ...دو تیم کره‌جنوبی و ازبکستان فردا باهم بازی دارند و اگر ایران بازی را ... دانلود خلاصه بازی ایران سوریه مقدماتیجام جهانی ۲۰۱۸.

للبیت | نتیجه بازی امروز ایران سوریه ۲۵ آبان ۹۵ انتخابی جام ...

lalebit.ir/.../نتیجه+بازی+امروز+ایران+و+سوریه+۲۵+آبان+۹۵+انتخابی+جا...
 
نتیجه بازی امروز ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ گلها و خلاصهنتیجه بازی ایران و قطر مقدماتی جام جهانی 2018 پنجشنبه 11 شهریور 95+گلها و خلاصه .... سرمربی تیم ملی اسپانیا از دو بازیکن چلسی برای حضور در بازی‌های پیش روی ...

بلاگ بلاگ - گلها و خلاصه بازی ایران و سوریه مقدماتی جام ...

www.blogblog.ir/text/201611150945325197
 
۶ ساعت پیش - بلاگ بلاگ - گلها و خلاصه بازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی 2018 ... جام جهانی 2018روسیه., بازی ایران و سوریه 25 آبان 95., نتیجه بازی ایران و ... بازی مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2018در قاره آسیا امروز پیگیری شده که در نخستین . ... از مسابقات گروه B بازی دلنازک دو تیم ژاپن و استرالیا با برابری یک بر یک .

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 انتخابی جام جهانی .. ...

indexwar.ir/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه-25-آبان-95-ان/
 
۳ ساعت پیش - نتیجه بازی امروز ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ گلها و خلاصه , خبرنتیجه بازی امروز ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ ... نتیجه بازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ + دانلودخلاصه و گلهانتیجه ..... ترکیب دو تیم بازی …

نتیجه بازی ایران و ازبکستان 15 مهر 95 | ازبکستان 0 – ایران ...

kaber.ir/?p=83062
 
برچسب ها:نتیجه بازی ایران و ازبکستان ۱۵ مهر ۹۵,نتیجه نهایی ایران ازبکستان پنجشنبه ... نتیجه بازی ایران و چین مقدماتی جام جهانی 2018 | 16 شهریور 95+گلها و خلاصه … ... ۳ ساعت پیش – نتیجه بازی فوتبال ایران و ازبکستان امروز پنج شنبه 15 مهر ماه ..... وبسایت نود: تیم ملی ازبکستان در دو بازی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام …

ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 در مقدماتی جام جهانی 2018

www.postnama.ir/.../ساعت-بازی-ایران-و-سوریه-25-آبان-95-در-مقدماتی-جا...
 
... جهانی 2018، ... 25 آبان‌ماه بازی پنجم در انتخابی جام جهانی 2018، سوریه - ایران ... ها بصورت مستقیم راهی جام جهانی می شوند و تیم های سوم دو گروه در دو بازی رفت و برگشت ... 25 آبان ... نتیجه بازی ایران و چین مقدماتی جام جهانی 2018 | 16 شهریور 95+گلها و خلاصه … ..... 95: چین .... ساعت پخش زنده بازی امروز رئال مادرید و لگانس 16 آبان 95.

نتیجه بازی ایران و سوریه(25 آبان 95) جام جهانی 2018 + گلها و ...

www.blogblog.ir/text/201611151510284626
 
۲۹ دقیقه پیش - پیام رسان و وبلاگ خوان بلاگ بلاگ نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(25 آبان 95انتخابی جام جهانی 2018 گلها و چکیده بازی دو تیم نتیجه بازی ایران و ...

نتیجه بازی ایران و سوریه(25 آبان 95) جام جهانی 2018 + گلها و ...

www.fablogreader.ir/text/201611151510284626
 
۶ دقیقه پیش - خبرگزاری و وبلاگ خوان مجله فارسی نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(25 آبان 95انتخابی جام جهانی 2018 گلها و چکیده بازی دو تیم نتیجه بازی ایران و ...

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه

dehkadenews.ir/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه-در-مقدماتی-جام-جهانی-2...
 
۱ روز پیش - نتیجه بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی 2018 | گلها و خلاصه . ... جهانی 2018 | گلها وخلاصه ... بازی بعدی = ایران (مهمان) - سوریه (میزبان) = 25 آبان 95 . ... ایران خبر - برنامه بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ .... فوتبال ایران باید بداند که این دو بازی برای ما حکم جام جهانی 2018روسیه را دارد.

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 - دهکده نیوز

www.dehkadenews.ir/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه-25-آبان-95-انتخا...
 
نتیجه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 انتخابی جام جهانی 2018 گلها و خلاصه ... نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ : انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸. ..... دیدار دو تیم سوریه و ایران در ورزشگاه تانکوعبدالرحمان 15 دقیقه ابتدایی خود .

نتیجه بازی ایران و سوریه سه شنبه 25 آبان 95 - خبرها

khabarha.avablog.ir/.../نتیجه+بازی+ایران+و+سوریه+سه+شنبه+25+آبان...
 
۲ ساعت پیش - ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | پخش زنده | نتیجه و فیلم خلاصه . ... نتیجه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 انتخابی جام جهانی 2018 گلها و خلاصه. .... نتیجه بازی ایران و چین مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ | ۱۶ شهریور ۹۵+گلها و خلاصه … ..... Nov 6, 2016 - از مسابقات گروه B بازی حساس دو تیمژاپن و استرالیا با تساوی ...

برنامه بازی‌های ایران در مقدماتی جام‌جهانی 2018 | بیسترینها

lovegreen.bistarinha.xyz/.../برنامه+بازی‌های+ایران+در+مقدماتی+جام‌جهانی+...
 
دانلود گلها و لحظات حساس بازی ایران و قطر مقدماتی جام جهانی 2018 ... پخش زنده فوتبال ایران و سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ... 12 تیم صعود کرده از مرحله قبل در دو گروه 6 تیمی تقسیم می شوند و بصورت رفت برگشتی ماراتن صعود به جام جهانی 201 ادامه مطلب · نتیجه بازی امروز ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 مقدماتی جام جهانی 2018 خلاصه و گلها.

نتیجه نهایی بازی کره‌جنوبی و ازبکستان 25 آبان 95 - دهکده ...

dehkadeaftab.ir/نتیجه-نهایی-بازی-کرهجنوبی-و-ازبکستان-25-آبان-95....
 
نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(25 آبان 95انتخابی جام جهانی . ... فیلم خلاصه و گلها امروز ... دو تیمکره‌جنوبی و ازبکستان فردا باهم بازی دارند و اگر ایران بازی را . ... ۶ روز پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه امروز ۲۵ آبان ۹۵+گلها و خلاصه , خبر نتیجه بازی ایران و . ... جام جهانی 2018 ایران سوریه نتیجه نهاییایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95.

نتیجه نهایی بازی سوریه و ایران 25 آبان 95 - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/نتیجه-نهایی-بازی-سوریه-و-ایران-25-آبان-95.html
 
۱۴ ساعت پیش - ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 مقدماتی جام جهانی 2018 . ... ۶ روز پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه امروز ۲۵ آبان ۹۵+گلها و خلاصه , خبر نتیجه ... زمان بازی ایران و سوریه | برنامه ایران انتخابی جام جهانینتیجه . .... ترکیب دو تیم بازی .

جدول و نتایج هفته پنجم انتخابی جام جهانی 2018 در آسیا | ...

90fa.ir/جدول-و-نتایج-انتخابی-جام-جهانی-2018-در-آسیا/
 
۱۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - جدول و نتایج کامل هفته پنجم رقابتهای فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا fifa world cup ... از مسابقات گروه B بازی حساس دو تیم ژاپن و استرالیا با تساوی یک بر یک به اتمام رسید ...سوریه – ایران ______ سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵ ساعت ۱۵:۳۰ ... خلاصه بازی پرتغال 4-1 لتونی (گلزنی کریستیانو رونالدو) ...

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ انتخابی جام جهانی ...

1patogh.ir/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه-۲۵-آبان-۹.html
۳ ساعت پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز ... ۱۳ بار این تیم را برده و ۹ بار مسابقات دو تیم مساوی شده است. ... دانلود فیلم خلاصه بازی ایران و سوریه ۲۵ ابان ۹۵ انتخابی جام جهانی۲۰۱۸ ... بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 , ترکیب ایران و سوریه 25 آبان 95 , جام جهانی 2018 روسیه ,خلاصه بازی , خلاصه بازی ...

ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 مقدماتی جام جهانی 2018

www.tel-sell.ir/.../ساعت-بازی-ایران-و-سوریه-25-آبان-95-مقدماتی-جام-جهان...
 
25 آبان‌ماه بازی پنجم در انتخابی جام جهانی 2018، سوریه - ایران . ... تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی خود در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با ... ها بصورت مستقیم راهی جام جهانی می شوند و تیم های سوم دو گروه در دو بازی رفت و برگشت . ... نتیجه بازی ایران و چین مقدماتی جام جهانی 2018 | 16 شهریور95+گلها و خلاصه …

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(25 آبان 95) انتخابی جام ... - ...

wikiblogs.ir/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه25-آبان-95-ان/
 
۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(۲۵ آبان ۹۵انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ گلها و خلاصه بازی دو تیمنتیجه بازی امروز ایران و سوریه(۲۵ آبان ۹۵انتخابی جام ...

دانلود بازی ایران سوریه مقدماتی جام جهانی 2018 - صفحه اصلی

axbazigaran.kojust.ir/page-534528.html
 
چهارمین بازی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره آسیا امروز پیگیری شده که در نخستین . ... نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | مقدماتی جام جهانی 2018 | دانلود . ... دانلود گلها و خلاصه بازی ایران و سوریه جام جهانی 2018 روسیه سه . ..... فصل 2 | beeg مریم دو | نسل من از امین | فیلم 2017 سلمان | سک۳۰ | داستان yahoo group | هایده | جوک ...

ورزش سه‌ :: صفحه اصلی

www.varzesh3.com/
 
برای بازی سوریه در مالزی ... تیم ملی ایران فردا در آخرین بازی در دور رفت انتخابی جام جهانی در مالزی به مصاف سوریه می رود و کی روش هنوز .... خلاصه بسکتبال فونیکس 120-133 گلدن استیت ... مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه : سوریه - ایران ... 10 پاس برتر NBA در هفته گذشته (95/08/25) .... تمام گلهای فرانک لمپارد در نیویورک سیتی.

ساعت بازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی 2018

newmihan.ir/tag/ساعت-بازی-ایران-و-سوریه-مقدماتی-جام-جهانی-2018
 
25 آبان‌ماه بازی پنجم در انتخابی جام جهانی 2018، سوریه - ایران. ... تیم های اول و دوم گروه ها بصورت مستقیم راهی جام جهانی می شوند و تیم های سوم دو .... نتیجه بازی ایران و پرتغال رده‌بندی جام جهانی فوتسال 2016+خلاصه و گلها, 0, 246, kolbenews . .... 25 آبان 95سوریه - ایران. ... پخش زنده بازی کره‌جنوبی و قطر امروز 15 مهر 95 مقدماتی جام جهانی.

پخش مستقیم بازی ایران و سوریه 25 آبان - دهکده دانلود

villagedownload.ir/post/.../پخش-مستقیم-بازی-ایران-و-سوریه-25-آبان-.h...
 
۴ ساعت پیش - سایت تیفوسی : امروز اخرین بازی تیم ملی ایران در دور رفت مرحله . ... ایران کره ۲۰ مهر ۹۵خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی ۲۰ مهر ۹۵ . ... 2 hours ago - نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | مقدماتی جام جهانی 2018 | دانلود ... بازی فوتبال بین دو تیم . ... زمان تاریخ و ساعت بازی ایران و سوریه درانتخابی جام جهانی 2018 ... جهانی ...

صفرنت - پخش مستقیم بازی ایران و سوریه 25 آبان

www.0net.ir/text/201611151205304542
 
۴ ساعت پیش - شبکه های پخش زنده بازی ایران سوریه 25 ابان 95 + دیگر بازی های امروز ... سایت تیفوسی :امروز اخرین بازی تیم ملی ایران در دور رفت مرحله . ... پخش زنده و سر راست بازی ایران و سوریه 25 آبان 95+ دانلود گلها و چکیده ... مقدماتی جام جهانی 2018 | دانلود ...faradl.com/2016/11/15/نتیجهبازی ... بازیفوتبال میان دو تیم .

نتیجه بازی امروز ایران و سوریه(۲۵ آبان ۹۵) انتخابی جام جهانی ...

75xnews.com/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-سوریه۲۵-آبان-۹/
 
۱ ساعت پیش - نتیجه بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 | مقدماتی جام جهانی 2018 … ... و گلها … ایران دو تیمکره‌جنوبی و ازبکستان فردا باهم بازی دارند و اگر ایران بازی را ببرد … ... ایران و سوریه ۲۵ آبان ۹۵ مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ + دانلود خلاصه و گلها.

دانلود خلاصه بازی فوتبال ایران و سوریه سه شنبه 25 آبان 95

nex1jadid.ir/1395/دانلود-خلاصه-بازی-فوتبال-ایران-سوریه.html
 
۱ روز پیش - ساعت بازی ایران و سوریه 25 آبان 95 مقدماتی جام جهانی 2018 ... نتیجه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز … .... 25 آبان‌ماه بازی پنجم در انتخابی جام جهانی 2018،سوریه – ایران … بازی .... از مسابقات گروه B بازی حساس دو تیم ژاپن و استرالیا با تساوی یک بر یک به اتمام رسید ، عربستان با …

دی اسپورت | تنها مرجع اخبار لیگ 1 ، 2 و 3 فوتبال

www.dsport.ir/
 
دی اسپورت:در دقیقه45 نیمه اول بازی ایران-سوریه، کریم انصاری‌فر و بازیکن سوریه ... با هم دگیر شدند که این درگیری با دخالت بقیه بازیکنان دوتیم مدتی بازی را متوقف کرد. ... دی اسپورت:داوران و ناظران هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور اعلام شد. .... مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه : سوریه - ایران ... عناوین روزنامه های ورزشی 95/08/25.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد